Zakupiliśmy aparaturę do zabiegów

Dermomasaż jest też zwany lipomasażem; jest połączeniem masażu mechanicznego z podciśnieniem. Masaż ten wspomaga redukcję cellulitu i zmniejsza retencję wody w tkankach, pobudza krążenie, pomaga w modelowaniu sylwetki.

Zabieg liposukcji ultradźwiękowej jest nieinwazyjną metodą wyszczuplania i modelowania sylwetki ( szczególnie ud i brzucha ) bazującym na zjawisku kawitacji. Energia wytworzona przez mikrodrgania w tkankach uwalnia z adipocytów ( komórki tłuszczowe ) wolne kwasy tłuszczowe i glicerol do przestrzeni międzykomórkowych, które następnie układem chłonno-naczyniowym są odprowadzane do wątroby i metabolizowane. Zabieg jest bezbolesny i najbardziej efektywny w połączeniu z głowicą na podczerwień. Pomaga w redukcji lokalnych depozytów tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

Radiofrekwencja (RF) jest nazywana liftingiem bez skalpela. Zabieg wykorzystuje promieniowanie elektromagnetyczne wytwarzane przez prąd zmienny i wywołuje w tkankach efekt termiczny. Przegrzanie włókien kolagenowych powoduje ich skurczenie i lepsze napięcie jak również stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien. Radiofrekwencja jest zalecana przy zabiegach anti-aging ale też modelujących sylwetkę i przeciwcellulitowych.

Mezoterapia bezigłowa jest nowoczesnym zabiegiem będącym alternatywą dla mezoterapii mikro- lub igłowej ( w tym wieloigłowej ) w przypadku gdy stan skóry nie pozwala na wykonywanie nakłuć.
Zabieg ten wykorzystuje zjawiska zachodzące fizjologicznie w błonach komórkowych i warstwie rogowej naskórka ( min. elektroporacje ) co pozwala na głębokie odżywienie i nawilżenie skóry przez zwiększone przenikanie składników aktywnych. Mezoterapię bezigłową cechuje wysoka skuteczność i całkowite bezpieczeństwo ( brak przerwania ciągłości skóry ). Efektem zabiegu są:
- przyspieszony transport międzykomórkowy
- spłycenie zmarszczek
- rewitalizacja
- zwiększenie przenikalności błon komórkowych
- odżywienie i rozjaśnienie

Zabieg jest bezpieczny również dla osób z łuszczycą i atopowym zapaleniem skóry