O Firmie

 • Barbary Orczyk

  Barbary Orczyk

 • Ewa Pyzińska

  Ewa Pyzińska

 • Izabella Czech

  Izabella Czech

 • Dominika Ozga

  Dominika Ozga

Jestem absolwentką chemii na UJ i pracowałam na AGH.. Ponieważ od zawsze interesowałam się zdrowiem i pielęgnacją skóry, a praca bezpośrednio z ludźmi dawała mi dużo satysfakcji, postanowiłam zmienić zawód. W 1979 roku rozpoczęłam naukę w szkole kosmetycznej, a potem odbyłam staż w Gabinecie p. Łucji Kiełbikowej.

Kosmetyka to moja pasja. Dlatego też ciągle pogłębiam moją wiedzę i umiejętności na kursach, uczestniczę w prestiżowych kongresach, seminariach i szkoleniach.

Jestem vice Przewodniczącą w Małopolskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości.

Byłam wykładowcą chemii w Policealnym studium Kosmetycznym , doradcą firmy Miraculum przy tworzeniu nowej linii kosmetyków oraz szkoleniowcem w firmie Coherent Kraków.

 

Obecnie w gabinecie pracujemy w zespole :

Izabella Czech - specjalistka od kosmetyki twarzy, wybitny znawca problemów skóry i terapii, którymi można je rozwiązywać. Surowce kosmetyczne też dla niej nie mają tajemnic.

Dominika Ozga - kosmetolog, podoplog , absolwentka podyplomowych studiów podologicznych oprócz tego specjalistka w masażu ciała i zabiegów na ciało, obecnie wykonuje również zabieg mezoterapii igłowej.

Ewa Pyzińska - Kosmetolog i podolog, specjalistka od makijażu i wizażu.

Stosowanie skutecznych metod, poprawiających wygląd i zdrowie skóry zgodnych z najnowszymi osiągnięciami w kosmetologii to cel naszej działalności. Do tego celu dążymy również poprzez dbałość o miłą atmosferę w gabinecie , wierząc ,że harmonia ducha i ciała to element holistyczego podejścia do człowieka, które jest niezbędne do osiągania piękna.

Wejście do gabinetu przez ogród, pełen zieleni, kwiatów i śpiewu ptaków to również element świata relaksu , harmonii i piękna.

 

Zapraszam do odwiedzenia nas i rozpoczęcia procesu pięknienia zgodnie z naszym „planem”

Barbara Orczyk